Myslet si po roce pandemie, že chystat fyzickou akci je dobrý nápad může opravdu jen blázen. My ji chystáme. Ale samozřejmě s rozmyslem. Na úvod je důležité říct, že akce bude mít fyzickou podobu právě a pouze, když to epidemiologická situace jen trochu dovolí a celkově bude setkání osob na jednom místě již menším zdravotním rizikem.

Hybridní verze - PRAHA i ON-LINE: Našim hlavním cílem je pokusit se přivést k životu opravdu čistě hybridní konferenci, kterou budete moct navštívit z pohodlí domovů/kanceláří/továren stejně tak jako přijít fyzicky a užít si konferenci naplno (ano sami víme, že i přes všechnu snahu tomu on-line něco chybí). V případě fyzického setkání jsme připraveni také vybavit účastníky respirátory, dezinfekcemi a případně i antigenním testováním účastníků - cokoliv bude pro zajištění bezpečného chodu akce potřeba.

Na základě těchto opatření akce proběhne, pokud bude dovoleno setkání alespoň 100 účastníků na jednom místě. V případě, že to nebude možné, akce se mění na Virtuální verzi, kterou kompletně přestěhujeme do studia (a přidáme speciální prvky pro čistě on-line akce).

Děkujeme všem, kdo v nás vloží důvěru a zváží účast na této akci!

Co děláme pro zdraví a bezpečnost účastníků:

  • Každý účastník obdrží zdarma vlastní respirátor tuzemské výroby, případně zajistíme i antigenní testování účastníků akce
  • Dodržování bezpečných rozestupů ve všech prosotrách
  • Zajištění cateringu ve formě přijatelné pro současná opatření
  • Možnost zrušení účasti až do poslední chvíle (platí pro fyzickou akci)
  • Každá registrace = přístup k on-line akci (platí pro obě podoby akce: virtuální i hybridní) a to zcela zdarma 
  • Detailní komunikace všech pokynů před i během setkání 
  • Neustálé mapování epidemiologické situace a reakce při organizačním zajištění

Přístup k živému vysílání pro každého registrovaného účastníka:

Každému kdo provede registraci na konferenci bude automaticky garantován přístup k živému vysílání i záznamu konference.
 
Pokud se rozhodnete zkusit to s námi s fyzickou účastí, bude Vaše přihláška sloužit pouze jako rezervace místa. Platná se stává 2 týdny před uskutečněním konference, do té doby lze bez udání důvodů kdykoliv registraci zrušit (e-mailem nebo telefonicky). Pokud fyzická akce neproběhne, registrace na fyzickou část akce budou automaticky zrušeny.

V případě nařízené karantény také nabízíme možnost bezplatného zrušení účasti s navrácením účastnického poplatku (platí pro fyzickou akci).

program min

program min

program min

Copyright © 2021 TRADEMEDIA INTERNATIONAL. Všechna práva vyhrazena.

logo footer 

Back to Top